facebook

Opróżnianie mieszkań

Planujesz generalny remont mieszkania? Otrzymałeś lokal w spadku i wymaga on gruntownego sprzątania? Proponujemy Ci profesjonalne wsparcie, dzięki któremu zaoszczędzisz cenny czas i nie będziesz godzinami zmagać się z przesuwaniem starych zniszczonych mebli czy szpargałów. Bądź osobą nowoczesną i wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci profil usług naszej firmy.

Usuniemy i wywieziemy stare meble!

Jeśli mieszkanie, które przeznaczasz do sprzątania było własnością starszej osoby,, z pewnością znajdzie się w nim wiele starych, ciężkich i mocno zniszczonych mebli, z którymi masz spory problem. Jeśli lokalizacją mieszkania jest Warszawa, powierz nam to zadanie, a szybko i fachowo usuniemy wszystkie sprzęty, wywożąc je na wysypisko śmieci lub we wskazane przez Ciebie miejsce. Naszą specjalnością jest również opróżnianie mieszkań ze wszystkich zgromadzonych w nich przedmiotów, szczególnie po niezbyt schludnych najemcach, osobach usuniętych na drodze eksmisji czy mających skłonności do zbieractwa.

Mieszkanie do sprzątania? Nie zawracaj sobie tym głowy!

Proponujemy Ci profesjonalne opróżnianie mieszkań, a także sprzątanie i wywożenie zgromadzonych śmieci własnym transportem. Zadzwoń do nas, ustal warunki wykonania usługi i korzystaj z życia. My zajmiemy się resztą, skutecznie usuwając Twój problem!

Przygotowywanie kamienic do remontu!

Jesteś właścicielem kamienicy i planujesz jej gruntowy remont po wyprowadzce najemców? Zamów u nas profesjonalne opróżnianie mieszkań, a usuniemy z nich pozostawione meble, śmieci czy sprzęt AGD, przygotowując budynek do kompleksowego remontu. Usuniemy oraz wywieziemy nawet nietypowe i wielkogabarytowe śmieci! Masz problem z bałaganem w pustych mieszkaniach? Zadzwoń i zamów sprzątanie! Czekamy na Ciebie!