facebook

Opróżnianie i sprzątanie piwnic

Kupiłeś lub odziedziczyłeś dom po swoich przodkach i planujesz przywrócić mu dawną świetność? A może ostatnie sezonowe deszcze sprawiły, że piwnice w Twoim domu wymagają renowacji? Zacznij od gruntownego sprzątania, usuwając zbędne rzeczy, gromadzone przez lata w piwnicznych zakamarkach. Jeśli nie masz czasu na sprzątanie, usuwanie i wywożenie zbędnego balastu oferujemy

Ci profesjonalne usługi i służymy własnym transportem.

Oszczędzaj czas – powierz zadanie specjalistom Sprzątanie długo nieprzeglądanych rzeczy, często gromadzonych przez lata w niesprzyjających warunkach, w wilgoci i kurzu to praca, która nie należy do przyjemnych. Dlatego zamiast odkładać ją na kolejne dni powierz to zadanie specjalistom. Zajrzymy do każdego pomieszczenia, odkryjemy każdy schowek i pozbędziemy się wszystkich śmieci "bez sentymentu". Opróżnianie piwnic to dla nas codzienna praca, więc nie odkładaj na później własnych zajęć i nie trać energii na brudne, nieprzyjemne prace, bo my wykonamy je za Ciebie profesjonalnie i w najkrótszym możliwym terminie!

Sprzątanie i wywóz śmieci

Oferujemy Ci nie tylko wykonanie zadania, ale też nasze doświadczenie i sprzęt, a przede wszystkim odpowiednie środki transportu, dzięki którym wywieziemy wszystkie śmieci. Naszą domeną jest opróżnianie i sprzątanie piwnic, a jeśli Twój dom lub firma znajduje się na terenie miasta Warszawa i okolic, dotrzemy w dogodnym dla Ciebie terminie i szybko wykonany powierzone zadanie. Zastanawiasz się, ile zapłacisz? Przyjedziemy w umówionym dniu i dokonamy wyceny naszej usługi, a Ty zdecydujesz czy i kiedy chcesz ją u nas zamówić. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zajrzyj do własnych piwnic i sprawdź, czy nie potrzebują gruntownego sprzątania. Czekamy na kontakt od Ciebie!