Usługi porządkowe, wywóz mebli, opróżnianie mieszkań – Rembertów

Usługi porządkowe, wywóz mebli, opróżnianie mieszkań – Rembertów

Planujesz przeprowadzkę i masz zbędne meble? Kupiłeś mieszkanie z dużą ilością niepotrzebnych rzeczy i nie masz, co z nimi zrobić? Chcesz sprzedać mieszkanie i zostawić je nowym właścicielom puste? Nie masz czasu się tym zająć lub nie wiesz jak się do tego zabrać? Nasza firma wszystkim się zajmie, oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, opróżnianie mieszkań, wywóz mebli.

Jak wygląda likwidacja, opróżnianie mieszkań i wywóz mebli Rembertów?

Usługa polega na wywiezieniu wszystkich zbędnych, starych rzeczy, które zalegają w mieszkaniu, domu lub innym pomieszczeniu. Wszystko zostanie zapakowane, rozkręcone i odpowiednio przygotowane do transportu i utylizacji. Lokal opróżniamy kompleksowo lub w zakresie wyznaczonym przez klienta. Najczęściej w ten sposób przygotowuje się mieszkanie przed remontem, sprzedażą lub dla nowych lokatorów. Świadczymy również usługę z zakresu wywozu i demontażu mebli m.in. szafy, łóżka, kanapy, regały, biurka.
 
 Wszystkie wywiezione przedmioty meble, sprzęt RTV/AGD, odpady budowlane, śmieci zostają poddane odpowiedniej segregacji i utylizacji z dochowaniem wszelkich norm.
 Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, niezbędny sprzęt i pojazdy do transportu, dzięki temu usługa zostanie wykonana w profesjonalny sposób z zachowaniem czystości i poszanowaniem sąsiadów.


Jakie pomieszczenia dodatkowe opróżniamy?

Świadczymy kompleksowe usługi, zajmujemy się opróżnianiem wszystkich pomieszczeń. Strychy, piwnice, garaże, które często są składowiskiem zbędnych przedmiotów. Hale i magazyny użytkowane przez przedsiębiorstwa lub instytucje. Inne pomieszczenia według indywidualnego zapotrzebowania.


Ile kosztuje opróżnianie mieszkania lub wywóz mebli Rembertów?

Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Cena jest uzależniona m.in. od ilości przedmiotów, ciężaru rzeczy do wyniesienia, piętra, na którym znajduje się lokal, powierzchni pomieszczenia, czasu potrzebnego na wyczyszczenie.
 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub on-lina poprzez formularz dostępny na stronie, przygotujemy niezobowiązującą wycenę.

Do kogo skierowana jest oferta opróżnianie mieszkań Rembertów?

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych zajmujących się np. wynajmem lub sprzedażą mieszkań. Właściwie do każdej osoby, która potrzebuje szybko i dokładnie opróżnić mieszkanie, wywieźć meble lub uporządkować inną przestrzeń.
 Usługi porządkowe opróżnianie mieszkań, wywóz mebli świadczymy na obszarze Warszawy i województwa mazowieckiego. 
 Opróżnimy każde pomieszczenie i wywieziemy zbędne przedmioty. Usługę wykonamy rzetelnie terminowo i w rozsądnej cenie.

Zaufaj profesjonalistom

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie

Zaoszczędź swój cenny czas i skorzystaj z usług

LOGO anmar kolor