Demontaż hal i konstrukcji stalowych

Demontaż hal i konstrukcji stalowych

Co zrobić z nieużywanymi konstrukcjami stalowymi? – to pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na zaprzestanie działalności lub posiadają nieużywane konstrukcje ze stali. Najlepszym rozwiązaniem jest w tej kwestii demontaż. Pozyskane podczas rozbiórki elementy można sprzedać na rynku wtórnym lub oddać na złom.

Demontaż wykonywany jest także w sytuacji, gdy konieczna staje się zmiana usytuowania konstrukcji.

Wykonanie tego typu prac wydaje proste i nieskomplikowane, w rzeczywistości wymaga jednak odpowiedniego zaplecza technicznego, w tym specjalistycznych sprzętów oraz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Priorytetem są ponadto zasady BHP.

Co dzieje się ze zdemontowanymi elementami?

Zdemontowane elementy, zwłaszcza w przypadku ich ponownego wykorzystania, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia i składowania. Równie ważny jest transport, realizowany z wykorzystaniem dedykowanych sprzętów i zabezpieczeń. Elementy przewożone do skupu złomu, jeśli zaistnieje taka potrzeba, mogą być uprzednio pocięte na mniejsze części.

W ofercie naszej firmy można znaleźć szeroki wachlarz tego typu usług, obejmujących m.in. demontaż hal wykonanych ze stali, różnego rodzaju konstrukcji itp. Wykonywane przez nas prace rozbiórkowe realizowane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, przy użyciu funkcjonalnego, sprawnego technicznie sprzętu. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w wykonywaniu wspomnianych prac, dodatkowo każdy z nich przeszedł odpowiednie szkolenie. Oferujemy również profesjonalną utylizację złomu.

Fachowy demontaż konstrukcji stalowych

Nasza firma oferuje profesjonalny, rzetelnie wykonany i kompleksowy demontaż konstrukcji stalowych. Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Szybko i dokładnie zdemontujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, w tym hale magazynowe, produkcyjne, handlowe, rolnicze i inne. Zajmujemy się również rozbiórką schodów, podestów oraz konstrukcji reklamowych. Zlecone prace wykonujemy szybko i rzetelnie, a każdego klienta traktujemy indywidualnie i priorytetowo.

Jeśli posiadasz konstrukcje stalowe wymagające demontażu, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty.

Szybko, sprawnie, bezproblemowo – profesjonalny demontaż hal i konstrukcji stalowych

Większość przedsiębiorców decyduje się na demontaż hal i konstrukcji stalowych w sytuacji, gdy przedsiębiorstwo kończy działalność. Zdemontowane elementy, zależnie od indywidualnej decyzji, zostają przeznaczone na sprzedaż lub złomowane. Warto pamiętać, że sprzedaż na rynku wtórnym może przynieść dodatkowe dochody.

Demontaż wykonywany jest także w sytuacjach, gdy konstrukcje mają być przeniesione w inne miejsce. Nietrudno zauważyć, że wykonanie zadania wymaga staranności oraz odpowiedniego sprzętu, m.in. dźwigów i podnośników. Wykonujący zadanie pracownicy muszą posiadać odpowiednie przygotowanie zawodowe oraz środki ochrony osobistej. Nasa firma przywiązuje szczególną wagę do tych wytycznych, co bez wątpienia przekłada się na jakość świadczonych usług.

Zdemontowane elementy są odpowiednio zabezpieczane i składowane, a następnie transportowane z wykorzystaniem wymaganych środków bezpieczeństwa. Jeśli zdemontowane elementy stalowe są przeznaczone na złom, zostają one pocięte na mniejsze części, dzięki czemu transport jest łatwiejszy.

Dokładamy starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczno-sprzętowe oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która zajmie się demontażem hal lub konstrukcji ze stali, skontaktuj się z nami i zleć nam wykonanie prac demontażowych.

Skorzystaj z naszej oferty – postaw na jakość i solidność

W swojej pracy kierujemy się zasadą, że najważniejsza jest jakość usług oraz zadowolenie klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i priorytetowo, respektując oczekiwania i potrzeby zleceniodawcy. Służymy radą i fachową pomocą, wskazując najkorzystniejsze rozwiązania.

Jeśli planujesz rozbiórkę, skontaktuj się z naszą firmą, zapoznaj się z ofertą i skorzystaj z usługi. Gwarantujemy szybką realizację zadania, rzetelność i zadowolenie.

Dzięki nam pozbędziesz się niepotrzebnego złomu. Zapewniamy, że przekazane nam elementy stalowe, jeśli nie zostaną przeznaczone na sprzedaż, zutylizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji w przedmiotowym temacie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online z naszą firmą.

Pozbądź się żelastwa!

Demontaż konstrukcji stalowych, hal, wiat, szklarni, maszyn, itp.

Zaufaj profesjonalistom

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie

Zaoszczędź swój cenny czas i skorzystaj z usług

Firma odbierająca stare meble Anmar logo