Wywóz mebli Warszawa

Wywóz mebli Warszawa

Brakuje Państwu przestrzeni z powodu zalegających, starych sprzętów? Garaż i strych pękają w szwach, a piwnicę zajęły nieużywane od lat lodówki? Zagracone altanki nie pozwalają w pełni cieszyć się relaksem na działce, a brak czasu lub siły nie pozwalają się tym wszystkim zająć? Trafili Państwo we właściwe miejsce! Mamy na to rozwiązanie!

Anmar- wywóz mebli Warszawa! Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Firma Anmar oferuje szeroką gamę kompleksowych usług:

 • Opróżnienie mieszkań Warszawa
 • Opróżnienie domów Warszawa
 • Wywóz mebli Warszawa
 • Darmowy odbiór mebli Warszawa
 • Wywóz sprzętów RTV i AGD
 • Opróżnienie strychów Warszawa
 • Opróżnienie pomieszczeń Warszawa

Wyniesienie mebli z mieszkania zawsze przysparza problemów.

Wymaga siły, rąk do pomocy oraz środka transportu, w którym bez problemu zmieszczą się gabaryty. Nasza firma została stworzona właśnie do takich zadań.

Mamy duże doświadczenie w porządkowaniu zarówno prywatnych domów jak i mieszkań. Jeżeli chodzi o nasze usługi to jest wśród nich nie tylko wywóz mebli Warszawa, ale i utylizacja mebli Warszawa – czyli inaczej mówiąc usługą wywozu i utylizacji zajmiemy się kompleksowo! Właśnie dlatego z pełnym zaufaniem mogą Państwo powierzyć nam również uprzątnięcie strychów, schowków, poddaszy, altan i garaży no i oczywiście wynoszenie mebli – nawet tych wyjątkowo ciężkich i nieporęcznych z każdego miejsca, w którym zalegają niepotrzebne meble. Żadne pomieszczenie nie jest nam straszne! Ponieważ działamy na obszarze Warszawy, jedną z naszych usług jest wywóz gabarytów

Świadczymy usługi kompleksowo czyli jeżeli zlecicie nam Państwo odbiór starych mebli Warszawa wywóz starych sprzętów  AGD i RTV możemy zrealizować przy okazji tego samego transportu. Nie tylko uprzątniemy dla Państwa tę przestrzeń, zajmiemy się również wyniesieniem niepotrzebnych sprzętów i wywiezieniem ich, przystosowanymi do tego samochodami. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przed przeprowadzką lub wynajmem mieszkania. Wszystko po to, aby mogli Państwo w spokoju cieszyć się uprzątniętą przestrzenią! Dzięki usługom firmy Anmar odzyskają Państwo użyteczną przestrzeń.

ANMAR to  gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie!

Chcesz wykorzystać przeprowadzkę do nowego domu, aby pozbyć się starych mebli kuchennych lub kompletu wypoczynkowego w salonie? A może postanowiłeś przeprowadzić metamorfozę swojego domu, ponieważ masz już dosyć aktualnej aranżacji? Sytuacje takie bywają bardzo emocjonujące, jednak wiążą się też ze sporymi wyzwaniami.

Jednym z nich jest to, co zrobić ze starymi meblami. Wbrew pozorom jest to 
poważy problem, ponieważ nie można wyrzucić ich tak po prostu do śmietnika na odpady komunalne. Istnieje jednak wiele innych rozwiązań, które są skuteczne i proste w wykonaniu. Dowiedz się o nich więcej – może któreś z nich przypadnie Ci do gustu.

Co możesz zrobić ze starymi meblami?

Zastanawiając się, co zrobić ze starymi meblami na samym początku powinieneś wziąć pod uwagę ich stan. Jeżeli Twój komplet wypoczynkowy w salonie nie prezentuje się najgorzej, jednak po prostu Ci się znudził, dlatego zdecydowałeś się na jego wymianę, być może masz szansę na sprzedanie tych elementów. W obecnych czasach coraz modniejszy jest ekologiczny tryb życia oraz tzw. zero waste – w zakres tej mody wchodzi między innymi kupowanie używany przedmiotów, co sprawia, że nie trafiają na wysypisko śmieci.

W jaki sposób możesz sprzedać stare meble? Na przykład wykorzystując popularne strony internetowe – najlepiej lokalne takie jak choćby OLX (sprzedaż mebli na terenie Warszawy), dzięki czemu nie będziesz musiał wysyłać produktu, co mogłoby pociągnąć za sobą wysokie koszty. Wtedy zainteresowana osoba mieszkająca w pobliżu będzie mogła odebrać meble i zawieźć je swojego domu. Inną opcją jest sprzedaż mebli do komisu – jeżeli są one w dobrym stanie, sklep z używanymi meblami na pewno się nimi zainteresuje.

 

Nadaj drugie życie starym meblom

A może Twoja szafa czy komoda wcale nie są w najlepszym stanie i myślisz o utylizacji mebli? Jeżeli wykonane są z wysokiej jakości materiałów, możesz postarać się je odnowić, dzięki czemu z łatwością znajdują nowego właściciel lub wykorzystać je w innym celu. Najłatwiej odrestaurować meble wykonane z litego drewna – w takiej sytuacji wystarczy, że wykorzystać specjalny preparat, aby wyrównać wszystkie rysy i wgniecenia, a następnie pomalować ich powierzchnie odpowiednią farbą. 

W zaledwie kilka godzin będziesz mógł dokonać ich prawdziwej metamorfozy. Jeżeli drewniana komoda, stół czy meblościanki pokryte są już starą warstwą farby, która się nieestetycznie łuszczy, również możesz zdecydować się na ich odrestaurowanie – w takich przypadku będziesz jednak musiał najpierw pozbyć się starej farby, starannie wyszlifować powierzchnie i dopiero potem przystąpić do malowania. W taki sposób odnowione meble możesz wystawić na sprzedać – z pewnością przypadną komuś do gustu!

Opisane wyżej sposoby z pewnością mogą okazać się bardzo praktyczne, co jednak powinieneś zrobić, jeżeli uważasz, że są zbyt czasochłonne, a Ty po prostu nie masz czasu, aby zająć się ich odnową czy sprzedażą? W takiej sytuacji możesz zdecydować się na bezpośrednie pozbycie się niepotrzebnego wyposażenia wnętrza, co pozwoli Ci zrobić miejsce na nowe. A może mimo wieku Twoje meble przedstawiają jakąś wartość – wtedy być może zrealizujemy darmowy wywóz mebli (jeżeli tak jest w Twoim przypadku koniecznie skontaktuj się z nami, wyślij zdjęcia i zadzwoń, aby porozmawiać o tej opcji). 

Wywóz mebli Warszawa wraz z ich utylizacją
Jeżeli jednak meble nie przedstawiają już żadnej wartości konieczne będzie zrealizowanie usługi wywóz mebli Warszawa czyli przewiezienie do specjalnego punktu, przeznaczonego na odpady wielkogabarytowe. Najczęściej miejsca takie znajdują się poza miastem, co wiąże się z przebyciem sporem trasy. Co więcej, aby pozbyć się starych mebli należy przetransportować je odpowiednim samochodem – najlepiej ciężarowym. Mało kto, jest na to przygotowany, dlatego takim powodzeniem cieszą się specjalne firmy, których specjalizacją jest wywóz niepotrzebnych przedmiotów – takie rozwiązanie jest najprostsze i pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo stresu i czasu. Niestety pozbycie się mebli w Warszawie nie jest tak proste jak z pozoru mogłoby się wydawać …

Ile kosztuje wywóz starych mebli?

Koszt naszej usługi jest obliczany na podstawie wielu kluczowych czynników, które mogą się znacznie różnić w zależności od zamówienia. Każda wycena jest dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a przygotowując ją bierzemy pod uwagę te właśnie czynniki. Nasze ceny zależą przede wszystkim od odległości, którą musimy pokonać, by zrealizować zamówienie, ale także od liczby i wielkości przedmiotów, które mają zostać przetransportowane do utylizacji. Poziom piętra bloku może również wpływać na ceny, oprócz konkretnej lokalizacji lokalu.
Wywóz mebli Warszawa plus ich utylizacja w odpowiednim punkcie i pozbycie się kłopotu jest więc znacznie prostsze z pomocą profesjonalnej firmy porządkowej!

Profil firmy Anmar to również:
 • Opróżnianie magazynów Warszawa
 • Opróżnianie biur Warszawa
 • Utylizacja mebli biurowych Warszawa
 • Wywóz gabarytów w Warszawie
 • Wywóz innego rodzaju odpadków w Warszawie

Brakuje Państwu miejsca w zagraconym magazynie? W biurze zalegają stare, niepotrzebne biurka lub regały? Teren wokół przedsiębiorstwa wymaga oczyszczenia? A może odziedziczyli Państwo dom lub mieszkanie, a uprzątnięcie go spędza Państwu sen z powiek? Nasi pracownicy przyjdą z pomocą! Oferujemy wywóz mebli Warszawa oraz szeroko zakrojone usługi  z zakresu sprzątania pomieszczeń i terenów. Wywóz różnego rodzaju śmieci, również budowlanych.

Nie straszny nam żaden rodzaj odpadów! Poradzimy sobie z gruzem, gabarytem, makulaturą i drobnicą.  Zapewniamy, że wszystkie przedmioty zostaną odpowiednio posegregowane i właściwie zutylizowane. Realizujemy  wywóz gabarytów, wywóz mebli i niepotrzebnych sprzętów w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami firmy Anmar lub mają Państwo pytania odnośnie świadczonych przez nas usług, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania telefonicznie, lub w siedzibie naszej firmy.

Firma Anmar- Andrzej Markowski – uwolni Cię od rupieci!
Wywóz mebli Warszawa oraz kompleksowe podejście do tematu porządkowania przestrzeni życiowej.

Zaufaj profesjonalistom

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie

Zaoszczędź swój cenny czas i skorzystaj z usług

LOGO anmar kolor
Wywóz mebli Warszawa
wywóz mebli Warszawa