Odbiór odpadów wielkogabarytowych Warszawa

Odpady gabarytowe - co zrobić, by nie zaśmiecały domu?

Zaśmiecona piwnica, garaż pełen rupieci? Strych wypełniony niepotrzebnymi meblami i sprzętem domowym? Zamiast robić w domu składowisko, skorzystaj z naszej oferty i oddaj niepotrzebne sprzęty i meble firmie Anmar. Odbierzemy je wprost z Twojego domu i bezpiecznie zutylizujemy.

Bezpieczny sposób na pozbycie się odpadów wielkogabarytowych

Stare meble, zniszczone dywany, niesprawny sprzęt AGD i RTV – to tylko odpady, które często składowane są w piwnicach, na strychu lub w garażu. Większość osób usuwa niepotrzebne meble i sprzęty podczas generalnego remontu. Najprostszym sposobem jest składowanie odpadów w domowych zakamarkach. Gromadzone przez lata rupiecie sprawiają, że użytkowanie piwnicy czy garażu staje się prawie niemożliwe. Co zrobić w tej sytuacji?

Większość osób decyduje się na oddanie niepotrzebnych rzeczy jako odpadów wielkogabarytowych. Wiadomo jednak, że szafy czy lodówki nie można wrzucić do pojemnika na śmieci, postawienie obok także nie przyniesie pożądanych efektów – podczas standardowego odbioru odpadów komunalnych rozwiązania wielkogabarytowe zostaną najzwyczajniej w świecie pominięte.

Alternatywą jest dostarczenie odpadów do punktów składowania. Tutaj pojawia się jednak problem transportowy – konieczne jest znalezienie firmy bądź osoby, która posiada odpowiedni sprzęt i samochód umożliwiający bezpieczny transport odpadów wielkogabarytowych. Nierzadko konieczna staje się również pomoc sąsiadów podczas załadunku odpadów wielkogabarytowych.

Przytoczone powyżej działania z pewnością są skuteczne, ale także czasochłonne. Co więcej, mogą w mniejszym lub większym stopniu obciążyć domowy budżet.

W tej sytuacji z pomocą przychodzi firma Anmar. Odpowiednie zaplecze techniczne pozwala bezpiecznie przetransportować odpady wielkogabarytowe we wskazane miejsce. Doświadczeni pracownicy wiedzą, w jaki sposób zabezpieczyć przewożone przedmioty, by nie stanowiły one zagrożenia podczas załadunku, transportu oraz rozładunku.

Anmar – solidnie, rzetelnie, bezpiecznie

Generalny remont połączony z porządkowaniem piwnicy, garażu i strychu zakończył się stosem niepotrzebnych mebli i sprzętów użytku domowego, a Państwo nie mają wystarczająco dużo czasu, by uporać się z problemem we własnym zakresie?
 Jest na to rozwiązanie – firma Anmar! Powierzając nam obowiązki związane z odbiorem odpadów wielkogabarytowych mają Państwo pewność, że zadanie zostanie wykonane rzetelnie, bezproblemowo i terminowo.

W naszej ofercie znajduje się odbiór odpadów wielkogabarytowych z domów, mieszkań, biur i innych przestrzeni. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, a my zajmiemy się realizacją zadania. Dzięki nam pozbędą się Państwo niepotrzebnych sprzętów, urządzeń i mebli, zyskując tym samym więcej wolnej przestrzeni.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych – co obejmuje oferta?

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów wielkogabarytowych. W naszej ofercie znajduje się m.in.:

  • wywóz mebli w obrębie Warszawy i okolic;
  • wywóz sprzętów AGD i RTF;
  • odbiór odpadów wielkogabarytowych;
  • odbiór i utylizacja mebli biurowych w obrębie Warszawy i okolic;
  • odbiór i wywóz innych odpadów w obrębie Warszawy i okolic;
  • sprzątanie terenów, na których znajdowały się odpady.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i priorytetowo. Oferujemy wywóz rożnego rodzaju śmieci – począwszy od makulatury, poprzez gruz i drobnicę, a na odpadach wielkogabarytowych skończywszy.

Odebrane odpady poddawane są utylizacji zgodnie z zasadami recyklingu, dzięki czemu istnieje szansa, że przynajmniej część odpadów zostanie wykorzystana ponownie.

Zaufaj profesjonalistom

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie

Zaoszczędź swój cenny czas i skorzystaj z usług

Firma odbierająca stare meble Anmar logo